43/365

The things I do in my lunch hour!!
How come the weekly shop costs so much, but you seem to have very little to show for it?

43/365

Comments

  1. It's astonishing just how expensive food is, isn't it? Even the basics.

    ReplyDelete
    Replies
    1. I spent a fortune on buying non food items like shampoo, razors, cleaning products etc. But you need those just as much as the weekly food. Had to buy the boys a treat though. Sports Mixtures and Curly Cake!!

      Delete

Post a comment